Home

 

O firmie

Oferta

Co nowego?

Zrealizowane inwestycje

 
 

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo budowlane o wieloletniej tradycji.

Podstawowym przedmiotem działalności spółki, od początku jej trwania, jest eksport robót i usług technicznych z zakresu budownictwa. Zakres ten uległ rozszerzeniu na korzyść rozwoju usług budowlanych w kraju. Na rynku generalnego wykonawstwa funkcjonujemy od 2000 roku.

Podstawę przedsiębiorstwa stanowi wyspecjalizowana kadra, posiadająca doświadczenie w pracy na budowach krajowych i zagranicznych, dzięki której zapewniamy solidną i terminową realizację zleceń z gwarancją należytego wykonania inwestycji. Aby nasze przedsiębiorstwo było trwale rozpoznawalne w krajach Unii Europejskiej stale podnosimy swoje kwalifikacje i rozszerzamy nasz zakres usług wzbogacając go o nowe technologie.

„OPEX” S.A. należy do grupy firm Adamietz, która specjalizuje się w wykonywaniu hal przemysłowych o konstrukcji stalowej. W ramach grupy dysponujemy wytwórnią konstrukcji stalowych oraz świadczymy usługi wynajmu sprzętu budowlanego. W roku 2014 firma Adamietz uruchomiła zakład produkcji płyt warstwowych Arpanel.

Firma Opex wie także co znaczy społeczna odpowiedzialność biznesu. Zatrudniając ponad 400 pracowników, ma świadomość jak niezwykle istotna jest wykwalifikowana kadra specjalistów. Wspiera branżę budowlaną, pokazując jak szerokie możliwości ona oferuje i tym samym przyczynia się do jej rozwoju poprzez wykłady, wycieczki i wystawy, skierowane do uczniów, aby zachęcić ich do podjęcia pracy w tym obszarze.

 

Jesteśmy częścią grupy Adamietz

 

NASZA OFERTA

Specjalizujemy się w realizacji obiektów budowlanych w systemie generalnego wykonawstwa oraz w pracach ogólnobudowlanych obejmujących budownictwo:

 
 
  • handlowo-usługowe
  • użyteczności publicznej
  • przemysłowe
  • mieszkaniowe
  • obiektów towarzyszących
 

NASZE REALIZACJE

KONTAKT